Menu
Your Cart

Seyahat Çantaları

Erkek Deri Seyahat Çantaları

 

Erkek modasına uygun çanta modelleri arasında yer alan seyahat çantaları son kalite olarak sitemiz içerisinde yer almaktadır. Ürün seçeneklerimizin geniş olması farklı tarzlara da hitap etmektedir. Tamamen gerçek deriden üretilen valiz, el çantası ve bavul seçenekleri sitemiz içerisinde erkek deri seyahat çantaları kategorisinde yer almaktadır. Derinin yumuşak dokusu ile sevilen bu çanta modelleri kullanışlı olacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Hafif olması ile kişiye taşırken ağırlık yapmaz aynı zamanda içerisinde tüm eşyalar da rahatlıkla sığmaktadır.

 

 Erkek Modasına Uygun Seyahat Çanta Modelleri

 

 Yeni sezon seyahat çanta modelleri sitemiz www.veskemann.com adresinde satışa sunulmaktadır. Farklı renk ve tasarımları ile kişinin tarzını belirleyecek olan modeller bu kategori içerisinde yer almaktadır. Site içerisinde hazırlanan kategoriler arasında seyahat çanta kategorisi en yeni ve tarz ürünleri sunmaktadır. Tarz parça seçimleri için kategorimiz erkek deri seyahat çantaları en iyi hizmeti vermektedir. Ürünlerin yumuşak dokulu deriden hazırlanması bu ürün çeşitliliğini de olumlu yönde etkilemektedir.

 

 Erkek modasına uygun alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz için sitemiz yeni çanta modellerini en kaliteli malzemeler kullanılarak sunmaktadır. Tamamen gerçek deri olan bu ürünlerimiz farklı bölmeleri ile geniş çaplı kullanım avantajları sağlamaktadır. Aynı zamanda ürünün yumuşaklığı ve derinin kalitesi çantanın uzun yıllar kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Erkek deri seyahat çantaları modellerine göz atan kişiler renk seçeneklerinden de yararlanarak alışveriş yapmaktadır.

 

 Erkek Deri Seyahat Çantası Renk Seçenekleri

 

 Erkekler için özel tasarım çanta modellerinin sunulduğu erkek deri çanta kategorisi içerisinde pek çok farklı tonda renk seçeneği sunmaktadır. Kahve tonlarından taba rengine, taba renginden siyaha kadar renk seçenekleri son sezon modasına uygun ürünleri satışa çıkarmaktadır. Alışverişin adresi olan sitemiz en kaliteli ürünlerini bu kategori içerisinde sunmaktadır.

Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.İnce kibar bir tasarımdır olmasının yanında 13inch ve 15inch laptop ölçülerine ve evrakla..
1.810₺
Vergiler Hariç:1.645₺
Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmişdir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyla ..
3.058₺
Vergiler Hariç:2.780₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahat..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyl..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Hakiki Deri Laptop Çantası Deri tasarımları ile erkek modasına yön veren deri çantalar sitemiz içerisinde kategoriler halinde ayrı ayrı satışa sunulmaktadır. Son sezon deri çanta modelleri arasında he laptop kullanımı hem de evrak saklamak için ihtiyaç duyulan hakiki deri laptop evrak çantası&..
1.744₺
Vergiler Hariç:1.585₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlı..
1.744₺
Vergiler Hariç:1.585₺
Bu ürün veskemann tarafından gönderilecektir.Ürünümüz, hakiki deri kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkta ön plandadır. Uçak içinde el bagajı olarak da kullanabilirsiniz. ..
3.289₺
Vergiler Hariç:2.990₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)