Menu
Your Cart

Postacı Çantaları

Erkek Deri Postacı Çantaları

Erkek deri çantaları arasında yer alan postacı çantaları son dönemlerin en kaliteli ürünlerinden biri olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Kendisine erkek deri postacı çantaları satın almak isteyen kişiler pek çok ürün çeşitliliğinin bulunduğu sitemizi incelemektedir. Derisi kuzu derisinden oluşan bu çantalar herhangi bir kötü koku oluşumu yapmamaktadır. El işçiliği ile üretilen tüm erkek deri postacı çantaları sitemizin sevilen ürünleri arasında yer almaktadır. Ürünlerimiz tamamen titiz çalışmalar sonucunda satışa çıkarılmaktadır.

 Kaliteli Deri Postacı Çantaları

 Geniş ürün yelpazesi ile her tarzda ve modelde erkek postacı çanta modelleri sitemizde yer almaktadır. Sevilen kahve tonları ve taba renkleri ile sevilen modeller sezonun dikkat çeken tasarımlarını sunmaktadır. Her yerde her zaman rahatlıkla kullanılan postacı çanta modelleri omuzdan askısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Yumuşak deri tasarımı ile oldukça hafiftir. Çantalarımızın boyutları modellerine göre farklılık göstermektedir. Genel anlamda uzunluğu 18 cm, genişliği 10 cm ve yüksekliği 22 cm şeklinde tasarlanmıştır.

 Kullanışlı Erkek deri Postacı Çantaları

 Her alanda kullanım kolaylığı sunan erkek deri postacı çantaları hem seyahatlerde hem de iş sektöründe kullanıma açıktır. Seçkin kuzu derisinden üretilen bu çantalarımız el işçiliği ile tasarlanmıştır. Yumuşak kuzu derisi ile ağırlık yapmadan kullanım sağlar. Ciltli ve bölmeli tasarımı ile her türlü evrak ve eşya taşınmaktadır. Satın alan kişilerin her daim yanında taşıyacağı bu çantalar son moda ürünler arasına girmektedir.

 İki farklı fermuar bölmesi bulunan bu çantaların oldukça fazla eşya taşıma kapasitesi bulunmaktadır. İçerisinde 3 ayrı göz bulunmaktadır. Çantanın arka bölmesi küçük ya da ince eşyalar için en uygun bölmelerden biridir. Hem iç hem de dış dizaynı ile sevilen bu çantalar, oldukça fazla malzeme taşıma kuvvetine sahiptir. Tamamen kaliteli malzemeler ile üretilen bu çantalarda herhangi bir yırtılma ya da kopma meydana gelmez.

Firmino.seçkin kuzu derilerinden,titiz el işçiliğiyle üretilip,sizlere sunulmuştur.Derisinin yumuşak ciltli ve bir o kadar sağlam yapısıyla,gerek günlük gerekse seyehatlerinizde yanınızdan ayıramıyacağınız bir parçanız olacaktır.iki fermarlı göz ve ortasında gizli fermarsız gözüyle ,3 gözden oluşmak..
1.139₺
Vergiler Hariç:1.035₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Eskitme gönümü,kullandıkça daha da güzelleşicekdir.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük..
1.095₺
Vergiler Hariç:995₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatl..
1.095₺
Vergiler Hariç:995₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Özellikle derisi kullanıldıkça daha hoş bir renk alıcak, vintage bir görünüm elde edice..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlı..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahat..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)