Menu
Your Cart

Erkek Deri Çantalar

Erkek Deri Çanta Modelleri Hakkında Bilgi

Erkekler için giyim ve aksesuar seçimleri çok önemlidir. Özellikle de iş yaşamında çalışan erkekler günlük yaşamlarında çeşitli çantalar kullanılıyorlar. Hem evrak ve çeşitli eşyalarını da bu çantaların içine toplayabiliyorlar.Bu çantalar oldukça kolay bir kullanım rahatlığı sağlıyor. 100 liradan başlayan erkek deri çanta modelleri 1000 liraya kadar çıkabiliyor. Erkekler de kişisel zevk ve beğenilerine göre çeşitli çantaları rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Özellikle küçük çanta kullanmayı seven kişiler deri evrak çantalarını tercih ediyorlar. Aynı zamanda askılı deri postacı çantaları da çok fazla kullanılıyor. Bunlarda isteğe göre farklı renkler tercih edilebiliyor.

 Erkek Deri Çanta Modelleri Nelerdir?

 İş yaşamındaki erkekler her alanda bu çantaları rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Seyahate çıkılırken de deri seyahat çantası modelleri rahat bir şekilde kullanılıyor. Bu çantalar ise 750,00 liradan başlayarak 1000 liraya kadar çıkabiliyor. Bu erkek deri çanta modelleri oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. Bu çantalar hem şık hem de rahat bir görünüm kazandırıyor. Şık bir takım elbise ile uyumlu çantalar kullanıldığında zarif ve şık görüntüler ortaya çıkıyor. Bu şekilde erkek deri çantalar da her kıyafet ile uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

 Erkek Deri Çanta Çeşitleri Kullanım Alanları

 Erkekler için kullanılan birbirinden farklı erkek deri çanta çeşitleri bulunuyor. Birbirinden farklı modelleri bulunan bu çantaların farklı renkleri de bulunuyor. Aynı zamanda bu çantaları da uygun fiyatlar ile satılıyor. Bu çantaların en önemli özelliği ise oldukça kaliteli olmasıdır. Bu deri çantalar online satış sitelerinden rahat bir şekilde sipariş verilebiliyor. Özellikle de erkek deri çanta çeşitleri online alışveriş sitelerinde satışa sunuluyor. Kolay bir şekilde bu çantalar sipariş verilebiliyor. Aynı zamanda güvenli kargo ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderilebiliyor.

 

Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Eskitme görünümünde özel çalışılan bu rengimiz ,kullanıdıkça güzelleşen bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plan..
1.810₺
Vergiler Hariç:1.645₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.İnce kibar bir tasarımdır olmasının yanında 13inch ve 15inch laptop ölçülerine ve evrakla..
1.810₺
Vergiler Hariç:1.645₺
Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmişdir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyla ..
3.058₺
Vergiler Hariç:2.780₺
Firmino.seçkin kuzu derilerinden,titiz el işçiliğiyle üretilip,sizlere sunulmuştur.Derisinin yumuşak ciltli ve bir o kadar sağlam yapısıyla,gerek günlük gerekse seyehatlerinizde yanınızdan ayıramıyacağınız bir parçanız olacaktır.iki fermarlı göz ve ortasında gizli fermarsız gözüyle ,3 gözden oluşmak..
1.139₺
Vergiler Hariç:1.035₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Gerek derisi ve rengi gerekse modeldeki birçok bölmesi ürünü çok özel bir  koleksiyo..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.İnce kibar bir tasarımdır olmasının yanında 13inch ve 15inch laptop ölçülerine ve evrakla..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Eskitme gönümü,kullandıkça daha da güzelleşicekdir.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük..
1.095₺
Vergiler Hariç:995₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatl..
1.095₺
Vergiler Hariç:995₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Özellikle derisi kullanıldıkça daha hoş bir renk alıcak, vintage bir görünüm elde edice..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlı..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahat..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyl..
1.634₺
Vergiler Hariç:1.485₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)