Menu
Your Cart

Seyahat Çantaları

Bayan Deri Seyahat Çantaları

İş hayatının yoğun temposu ile birlikte, iş seyahati için seyahat çantaları da her daim hazır bulundurulmaktadır. İş dünyasında bayanların da oldukça sık seyahat ettiği göz önünde bulundurulduğunda, bayan deri seyahat çantaları en iyi yardımcıları olmaktadır.

 En Çok Tercih Edilen Bayan Deri Seyahat Çantaları

 Kullanım amacına göre, farklı zevklere hitap edebilmek adına ve uzun kullanım ömrüne sahip olması için çeşitli seyahat çantaları ile ürün yelpazesi genişletilmektedir. Yine de en çok tercih edilen bayan deri seyahat çantaları; modern çizgilere sahip, pratik kullanım özelliği olan ve sadelikle şıklığın bir araya getirildiği modellerden oluşmaktadır. Bu ilginin ve talebin farkındalığıyla oluşturulan bayanlar için deri seyahat çantası modelleri serisi sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

 Kahverengi, taba rengi ve siyah seyahat çantaları düz renk olarak her zamanki gibi favoriler arasında yer almaktadır. Derinin sağlıklı yapısından dolayı, hem uzun seyahatler hem de kısa seyahatler için deri seyahat çantaları daima ilk tercih olmaktadır. Seyahat çantasının hava alabilmesini sağlayan deri yapısının yanı sıra, pratik kullanımı ve sade ama şık görünümüyle de kolay bir şekilde seyahatlerde bayanlara eşlik edebilmektedir.

 Deri Seyahat Çantası Seçimi Nasıl Olmalı?

 Her zevke ve tarza hitap edebilmesinin yanında, kullanım amacına da hitap edebilmesi önemlidir seyahat çantası seçiminde. Tabii ki sık seyahat ediliyorsa dayanıklı oluşu da bir başka etken unsuru seçim yapılırken. Dayanıklılık ve nefes alan yapıda sağlıklı bir seyahat çantasına sahip olmak istiyorsanız, bayan deri seyahat çanta modelleri arasından size de hitap eden bir tane mutlaka bulabilirsiniz.

 Alacağınız deri seyahat çantanızın ister iş için, ister hafta sonu tatilleri ya da kendinize hediye ettiğiniz kısa tatillerinizde yani tüm seyahatlerinizde size uzun süre yol arkadaşlığı yapacağından emin olabilirsiniz.

Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmişdir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyla ..
3.058₺
Vergiler Hariç:2.780₺
Bu ürün veskemann tarafından gönderilecektir.Ürünümüz, hakiki deri kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkta ön plandadır. Uçak içinde el bagajı olarak da kullanabilirsiniz. ..
3.289₺
Vergiler Hariç:2.990₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)