Menu
Your Cart

Sırt Çantaları

Bayan Deri Sırt Çantaları

Bayan deri sırt çantalarının çok fazla çeşidi olmakla beraber kişilerin zevkine ve tarzına uygun olacak şekilde tercih edebilirler. Bu sayede hem modaya uymuş olacaklar hem de zamana ayak uydurmuş olacaklardır.

 Bayan Deri Sırt Çantalarının Bakımı

 Bayan deri sırt çantaları bakımı da oldukça kolay olup her yaşa uygun olacak şekilde kullanılır. Kesinlikle çantaların çamaşır makinesine atılmaması gereklidir. Böyle bir şey yapılır ise çantanın orjinal hali bozulmuş olacaktır. Çantanın ömrü de kısalacaktır. Bu sebeptendir ki bayan deri sırt çantaları temizlenirken hafif nemli bez kullanılması gereklidir. Herhangi bir ağır kimyasal kullanılmaması gereklidir. Kimyasal kullanıldığı takdir de çantanın yapısı bozulacaktır. Sadece deri ürünler için tasarlanmış deterjanlar kullanılmalıdır. Kesinlikle çok fazla güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Güneş ışığında çok fazla bırakılır ise çantanın hem renginde değişmeler olacak hem de ana yapısında da değişmeler meydana gelebilir. Bu da çantayı kullanan kişiyi üzecektir.

 Artık bayan deri çantalarına ulaşmakta çok daha eskiye oranla kolaydır. Hemen hemen her yerde ulaşmak mümkündür. Tabi ki de fiyatlandırma olarak diğer yapıda ki çantalara göre çok daha pahalıdır. Çeşitli internet sitelerinde online olarak satılır. Ayrıca büyük alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda da satılır. Bu ürünlerin gerçek olup olmadığını ise uzman kişilerce anlamak mümkündür.

 Ayrıca fiyatlarına da bakarak anlaşılabilir. Gerçek olmayan ürünlerin fiyatları diğerlerine göre çok daha ucuz olmakla beraber kalite anlamında da çok daha farklı olduğunu görmek mümkündür. Genel de sahte olanlarının kullanım ömrü de gerçeklerine göre çok daha kısadır. Ayrıca çok daha çabuk yıpranır, renk değişimi olabilir ve ilk alındığında ki görüntüsü olmayabilir. Bu sebeptendir ki ürün alırken çok daha dikkatli olmak gerekir. Güvenilir yerlerden almayı tercih etmek gereklidir. Aksi takdirde aldığımız ürün çok çabuk bozulabilir.

Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmişdir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerde hafiflik ve sağlamlıkda ön plandadır.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük kullanımlarınızda dahil ürünlerimizi gönül rahatlığıyla ..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)