Menu
Your Cart

Deri Evrak Çantası

Özel Tasarım Deri Evrak Çantası

 Günlük hayatımızın bir parçası haline aksesuarlardan biri olan deri evrak çantası adeta yanımızdan ayırmadığımız en değerli eşyalarımızdan biri olmuştur. İçerisine büyük ve küçük boyutlarda birçok eşyamızı koyabilme imkanı yaratarak hayatımızı kolaylaştırır. Birinci kalite ürünler kullanılarak üretilen bu çanta modelimiz yumuşak yapısıyla kullanıma oldukça elverişlidir. Darbe emici özelliğinin olmasıyla ve dışarıdan gelen her türlü zararlı maddelere karşı koruyuculuk sağlar. Birçok alanda en çok tercih edilen özellikle işyerlerinde sıklıkla kullanılan bu çanta modeli hem duruşuyla hemde kullanım şekli ile dikkat çeker

Hem erkekler hem de kadınlar için günümüzde özel tasarım altında birçok farklı deri evrak çantası modelleri ön plana çıkıyor. Amaca uygun şekilde kullanışlı yapısı ile beraber, deri kalitesi üzerinden uzun yıllar değerlendirme imkanı tanımaktadır. Birçok farklı cep özelliği, geniş iç hacmi ve modern tasarımı eşliğinde keyifli değerlendirilebilir. Geniş bir ürün yelpazesi altında üretimi gerçekleştirilmiş olan bu evrak çantaları, kategori bünyesinde deri kalitesiyle sizleri bekliyor.


 Kadınlar İçin Özel Tasarım Deri Evrak Çantası

 Her türlü çanta modeli kadınlar için her daim vazgeçilmez aksesuar çeşitleri arasında yer alır. Fakat söz konusu evrak çantaları olduğu vakit aksesuarın ötesine geçer. Gerekli olan birçok farklı evrak ve dosya türünün güvenli şekilde taşınması büyük öneme sahiptir. Herhangi bir dış etki oluşmadan, buruşmadan ve sorun yaşanmadan taşınması gerekir. Bunu en iyi şekilde sağlayan deri evrak çantası modelleri, harika tasarımlar ile modern bir şıklık da sunuyor. Kadınların kendi kişisel isteklerine ve zevklerine hitap eden tasarımlar, modern bir yapı altında üretimden geçmektedir. Sadece model tasarımı değil aynı zamanda harika renkleri ve göz kısımları ile öne çıkmaktadır.


 Erkekler İçin Özel Tasarım Deri Evrak Çantası

 Kadınlar ile beraber aynı zamanda erkekler için evrak çantaları büyük öneme sahiptir. Tamamen kaliteli deri tasarımı üzerinden üretimi gerçekleştirilmiş olan evrak çantaları, her ihtiyacı karşılayacak geniş bir yelpaze sunuyor. Gün boyu rahatlık sağlayacak, geniş iç hacme sahip ve modern tasarımları ile önemli bir yere sahiptir. Minimalist yaklaşım ve şık tasarımı bir arada tutan evrak çantaları, deri kalitesi üzerinden fonksiyonel yapısı eşliğinde keyifle kullanılabilir.


 Deri Evrak Çantası Özellikleri

 Ürünlerimiz birinci kalite olup hakiki dana derisinden üretilmiştir. Oldukça geniş bir hacme sahip olan bu çantalar birbirinden farklı boyutlarda fermuarlı ve fermuarsız şekillerde tasarlanır ve içerisinde birden çok bölmeleri de mevcuttur. Bu şekilde modern bir tasarımla çok fonksiyonel bir yapıya sahip olan çantalarımız çok amaçlı kullanıma uygundur.  El ve omuz askıları ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Birçok evrak, dosya ve önemli belgeler gibi gerekli olan eşyalarınızı rahatlıkla taşıma kapasitesine sahiptir. Birbirinden farklı modelde ve farklı renkte üretilen bu çantaları sizin zevkinize uyum sağlayacak şekilde klasik ya da spor tarzda kullanabilirsiniz. Hem bayanlar hem erkekler için aksesuarda en vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelen deri evrak çantası size ve bulunduğunuz ortama da şıklık katar. Yanında birden çok eşya taşımak durumunda olan kişiler için memnuniyetle kullanılacak bir çanta modelidir.

 Hangi amaçla altında olursa olsun birbirinden farklı model altındaki deri evrak çantaları ortak özellikler sunuyor.

 - 1. sınıf dana deri üretimi

 - Yumuşak ve hafif tasarım

 - İç ve dış tasarım üzerinden zengin göz çeşitleri

 - Farklı boy ve tasarım üzerinden renk ve model uyumu

 Beklentiyi karşılayan ve hem seyahatlerde hem de günlük kullanım için değerlendirilecek olan deri evrak çantalarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


DERİ EVRAK ÇANTASI KULLANIM YERLERİ

 Günlük hayatta ve iş hayatında kullanıma gayet uygun olan bu çantalar birçok eşyanızı taşıyarak sizleri büyük bir yükten kurtarır. Kullanımı kolay olan ve beğenilerek tercih edilen bu ürünümüzü tasarım şekline göre farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Birden fazla materyal taşıma kapasitesine sahip bu çantaları okulda ya da bir eğitim kurumunda kullanabilirsiniz. Okulda kullanımda içerisinde laptop taşıyarak ya da sizin için önemli notlarınızı ve dosyalarınızı düzenli bir şekilde tutup koruyabilirsiniz. İş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen bir ürün olan bu çanta modelimiz kullanım açısından sizlere büyük bir avantaj sağlar. Kitap ve dergi gibi eşyalarınızı taşımak için uygun bir çanta modelidir. Kişisel birçok eşyanızı içinde taşıyabileceğiniz gibi içerisinde telefon şarj aleti gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ayrı bölümler de mevcuttur.


DERİ EVRAK ÇANTASI DAYANIKLILIĞI

 En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen deri evrak çantası modellerimiz uzun ömürlü yapıda olmasıyla  müşterilerin en çok tercih ettiği bir üründür. Elektronik eşyalar dahil olmak üzere birçok eşyanızı güvenli şekilde taşımanızı sağlayacak koruyucu şekilde üretilmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilen bu çanta modellerimizi ürün temizliğine dikkat edip gerekli özeni göstererek uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Eskitme görünümünde özel çalışılan bu rengimiz ,kullanıdıkça güzelleşen bir özelliğe sahiptir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plan..
1.810₺
Vergiler Hariç:1.645₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.İnce kibar bir tasarımdır olmasının yanında 13inch ve 15inch laptop ölçülerine ve evrakla..
1.810₺
Vergiler Hariç:1.645₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Gerek derisi ve rengi gerekse modeldeki birçok bölmesi ürünü çok özel bir  koleksiyo..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, kuzu derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.İnce kibar bir tasarımdır olmasının yanında 13inch ve 15inch laptop ölçülerine ve evrakla..
1.568₺
Vergiler Hariç:1.425₺
Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, dana derisinin özelliğinden ötürü ürünlerdeki yumuşaklık ve sağlamlıkda ön plandadır.Eskitme gönümü,kullandıkça daha da güzelleşicekdir.Uzun yıllar, sık kullanımlar ve günlük..
1.095₺
Vergiler Hariç:995₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)