GERÇEK DERİ ÇANTA

Kokusu, dokusu ve duruşuyla farklı olan ve derisi üzerinde farklı girinti ve çıkıntıya sahip olan çantalardır. Modayı takip edenlerin çok severek tercih ettiği trend ürün haline gelmeyi başarmıştır. Üretim aşamasından satış aşamasına gelene kadar büyük bir titizlikle hazırlanan bu çantalar için işçilik, güvenilirlik ve kalite kontrol süreci çok önemlidir. Müşterinin farklı ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hareket edilip, en iyi şekilde takip sağlanarak, analizler yapılarak, tasarım aşamasına geçilir ve üretilmeye başlanır. Her insanın kendi yaşam tarzına göre belirlediği bir stili vardır. Bunu dışarı en iyi yansıtmanın yollarından biri de kullandığımız aksesuarlardır. Gerçek deri çanta da burada devreye girer. Tasarımındaki özgünlüğü ile kendi farkınızı yaratarak dikkat çekmenizi sağlar. Doğal metotlarla hazırlanarak üretilen ve çok sayıda alıcısı bulunan bu çantalar diğer çanta çeşitlerine göre daha çok tercih edilir. Oldukça hoş bir görüntüye sahip olan bu çantalar modanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

GERÇEK DERİ ÇANTA MODELLERİ

Günlük yaşantımızda ve özel günlerde yanımızdan hiç ayırmadığımız bu çantalar sayesinde ihtiyaç duyduğumuz küçük ve büyük bütün eşyaları içine koyarak büyük bir yük hafifliği sağlayabiliriz. Taşıması da oldukça kolaydır. Bu çantaların birçok modeli mevcuttur. Birbirinden farklı ve şık bir tasarıma sahip bayan ve erkek deri çanta modelleri vardır.

-Bayan askılı omuz çantası; ayarlanabilir askısıyla boyunu belirlemeniz taşımanız için rahat kullanım kolaylığı sağlar. Bu da kullanıcılar için avantajlı bir durumdur. Birçok kişisel eşyanızı içine koyabilirsiniz. Tüm detayları özenle düşünülerek tasarlanmıştır. 

-Sırt çantası; içinde genellikle birden çok bölmesi olması pratik bir kullanım sağlar. Çoklu eşya taşıyacak olan kişiler için idealdir. Diğer çanta modellerine göre daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Farklı özellikte olan eşyalarınızı bir araya koymanızı ve diğer eşyalardan ayırmanıza yardımcı olur. 

-Özel tasarım çantalar; müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak en göze hitap eden şekilde birbirinden farklı yapıya ve boyuta sahip çantalardır. Renk ve model uyumunu sağlamak için tamamen özgün bir şekilde tasarlanıp birinci sınıf işçilik ile üretilmiştir.

-El çantaları; genellikle daha az yer kaplayan  küçük eşyaları taşımada kullanılır. Taşıması çok kolaydır. Özel günlerde sıklıkla tercih edilir.

Klasik çantalar; birçok farklı boyuta sahip olan çeşitleri mevcuttur. Günlük kullanıma uygun olup sıklıkla tercih edilir.

-Erkek postacı çantaları; erkeklerinde en az bayanlar kadar tercih ettiği bu model eşyaları taşımada kullanım kolaylığı sağlar. Günlük hayatta ya da iş hayatında tüm eşyalarını içine koyarak muhafaza etmenizi sağlar. İçerisinde farklı bölümlendirmeleri de mevcuttur. 

-Hakiki deri laptop çantası; taşıma sapı ve omuz askısıyla size alternatif sunarak taşıma kolaylığı sağlar. Bilgisayar ve aksesuarları, cep telefonu aksesuarları için kullanıma uygundur. Evde, işyerinde ya da dışarıda iken bilgisayarınızı daha güvende tutmamızı sağlar. Gerçek deri çanta olmasından dolayı dış alanda bulunduğumuz zamanlarda hava şartlarına karşı direnç sağlar.

-Erkek evrak çantası; özellikle iş hayatında kullanıma uygun olan bu çantalar birçok dosyanın belgenin ve içinde bulunduğu önemli evrakları güvende tutmayı sağlar. İçerisindeki  eşyalar kağıt gibi daha ince ve hassas yapıda oldukları için diğer çanta modellerine göre daha sert bir yapıda tasarlanmıştır. Taşıma kulpu yumuşak yapıda dizayn edilmiştir. Elde ve omuzda taşımaya uygun şık bir şekilde tasarlanmıştır.

NERELERDE KULLANABİLİRİZ? 

Günden güne büyük bir ilgi duyularak kullanılan bu çantaları birçok yerde kullanabiliriz. Gerçek deri çanta kullanımına bulunduğumuz ortama göre yada giydiğimiz kıyafetin detaylarına belirleyip karar veririz. Farklı şekillerde kombin etmek mümkündür. Bu tamamen sizin zevk ve tercihlerinize bağlıdır. İş hayatında sıklıkla tercih edilir. Bilgisayar ve evrakların bir arada bulunmasını sağlamak amacıyla bu çantaları kullanmaya ihtiyaç duyarız. Okul hayatında öğrenciler ve öğretmenler tarafından kullanılır. Birden fazla materyali taşıma kapasitelerine sahip bu çantalar kullanımda büyük bir avantaj sağlar. Yolculukta iken çok fonksiyonlu olmalarından dolayı kullanım kolaylığı sağlar.

GERÇEK DERİ ÇANTA DAYANIKLILIK SÜRESİ

Bu çanta modelleri uzun süreli kullanıma uygun olup kullanırken dikkat etmemiz gereken noktalar vardır. Doğru şekilde bakımı yapılmalıdır. Dışarıdan gelebilecek toz, kir ve lekeye karşı zarar görmesini engellemek için kullanırken özen göstermeliyiz. Islak bir bezle temizleyip pamuklu bir bezle kurulama yapabilirsiniz. Çantanın derisinin kırılması, ezilmesi ve yıpranması gibi tahribatlara karşı korumak adına güneş görmeyen kapalı yerlerde tutulmalıdır. Bu şekilde renginin açılması da önlenmiş olur. Dolap içinde muhafaza etmek istiyorsanız içini boş kağıt ya da gazete parçalarıyla doldurabilir bu şekilde derinin kırışmasını önleyebilirsiniz.