Bayan Deri Çanta

 Çantaların insanlık tarihine bakıldığında Türkler'in anayurdu olan Orta Asya'ya kadar uzanmaktadır. Değişik şekillerde ve yapılarda yapılan bu çantalar Cumhuriyet dönemiyle birlikte batının etkisiyle daha modernize edilmiştir. Çanta için kullanılan belli başlı materyaller vardır. Bunların gerek geçmişimizin gerekse günümüzün vazgeçilmesi deridir.

 Gerçek Deri Çantalar

  Kadınların günlük hayatta vazgeçilmez aksesuarların başında çanta gelmektedir. Kol çantası, bel çantası, sırt çantası hatta cüzdanlar olarak bunları genişletebiliriz. Mağazalarda bayan deri çanta modelleri 2021'de her yıl olduğu gibi en çok rağbet gören ürünlerden birisidir. Deri çantalar gerek kalitesi gerekse kaliteli duruşuyla her kadının bir tane de olması sahip olması gereken parçalardandır.

 Deri Çanta Kombinleri

 Özellikle deriyi giyimde birçok alanda kullanan bizler için kombinlemesi çok rahat bir aksesuardır. Deri bir kemer, ceket ya da ayakkabı için daha rahat tercihler olabilir. Bunun yanında derinin birden fazla renk seçenekleriyle daha şık bir görünüm elde edilebilir. Şık gecelerde ele almalık ufak tipte çantalar tercih edilirken gündüz vakitlerinde kutu, püsküllü ya da tercihen büyük çantalar şık görünüm sağlamaktadır.

 Deri Çantanın Trendleri

 Özellikle bayan deri çanta modelleri 2021'de kalın zincirli çantalar ön plana çıkmaktadır. Bu zincir detaylı çantalar sadece deride değil tüm tarz çantalarda bu yıl ön plana çıkmış bulunmaktadır. Püsküllü çantalarda trendlerimizin arasına girdi. Modanın kendini tekrar ettiği bu dönemlerde püskül detayı yıllar öncesi yine çok kullanılan bir modeldi. Son yıllarda vintage rüzgarları esiyor desek yalan olmaz. Bu yılda vintage tarzı deri çantalar oldukça popüler.

 Krokodil kabartmalı çantalar, geometrik şekilli çantalar, büyük geniş çok tercih edilen omuz çantaları gibi sayabileceğimiz tipler modanın yeni trendleridir.