İndirimli Deri Çanta Modelleri

%20 indirimle satışa çıkarılan hakiki deri trend çanta modelleri farklı renk alternatiflerine ev sahipliği yapıyor. Kuzu derisinden imal edilen çantaların garanti süresi 2 yıldır. Beğenilen ürünler sepete eklenerek dakikalar içerisinde sipariş edilebilir.

 Kadınlara Özel İş Çantası Modelleri

 Kadınların son yıllardaki favori tercihleri arasında çok gözlü iş çantaları yer alıyor. Askılı hakiki deri trend çanta modelleri ise hem evrak hem de laptop çantası olarak kullanılabilir.

 Askılı Omuz Çantalarında En Yeni Seçenekler

 Özellikle genç alıcıların rağbet gösterdiği askılı omuz çantalarında farklı renkler ön plana çıkıyor. Siyah ve kahve gibi karakteristik renklerin yanı sıra çok satan modelleri ve renkleri şu şekilde sıralanabilir:

 1- Deri Taba Askılı Çanta:

 Hem rengi hem de yumuşak dokusuyla fark yaratan deri taba askılı çantalar yılbaşına özel indirim fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Çantanın birçok açıdan çekilmiş fotoğrafları incelenebilir ve ''hemen satın al'' butonuna tıklanabilir.

 2- Mor Asimetrik Çanta:

 Sıra dışı tasarımlardan hoşlananların bir numaralı tercihi olan asimetrik çantalar da aynı kategoride yer alıyor. Minimal bir tasarıma sahip olan bu ürünler el çantası olarak da kullanılabilir.

 En Trend Hakiki Deri Çanta Modelleri

 El çekli omuz çantaları hem Türkiye'de hem de Avrupa genelinde çok satan çanta modelleri arasında yer alıyor. Kısa ve uzun soluklu yolculuklarda da sıklıkla kullanılan bu çantalar hem spor hem de klasik giyimlerle rahatlıkça kombin yapılabilir.