En Yeni Deri Çanta Modelleri

Fiyatların düşmesiyle birlikte deri bayan çanta modellerine olan ilgi de her geçen yıl biraz daha artıyor. Kahverengi dışında bej, taba ve bordo gibi alternatif renkler de sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

Çift Kapaklı Deri Çantalar

 Su geçirmeyen çift kapaklı deri bayan çantalar bu yılın en çok tercih edilen modellerinden biri. A kalite kuzu derisinden imal edilen çantaların garanti süresi 2 yıldır. Günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bu ürünler hem estetik bir görünüme sahip hem de son derece dayanıklı.

 Asimetrik Portföy Deri Çanta Modelleri

 Şık bir görünüme sahip olan portföy deri çantalar, hem spor hem de klasik kıyafetlerde tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılabilir. Turkuaz ve lacivert gibi renkleri de bulunan bu çantalar asimetrik olup orijinal bir görünüme sahiptir. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen ürünler, elbise ve abiye gibi elbiselerle de rahatlıkla kombin yapılabilir.

 Alternatif Deri Çanta Seçenekleri

 Mevcut kategorilerde pembe ve askeri yeşili çantalar da uygun fiyat garantisiyle satışa çıkarılıyor. Kadınların günlük hayatta sıklıkla kullandığı makyaj çantaları da online platformlardan temin edilebilir.