Bayan Deri İş Çantası

Bayan Deri İş Çantası

Deri İş Çantaları

 

Günlük hayatta kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar, iş hayatı ile birleştiğinde zorunlu bir aksesuar halini alabiliyor. Tabi ki bu zorunlulukla birlikte çanta seçiminde ki kriterlerde değişmektedir. Kişisel zevklerden ziyade iş hayatımızdaki rutinlerimize uyum sağlayacak aksesuar olmak dışında iş hayatımızda bize yardımcı olacak tercihlerde bulunmalıyız.

 

 Söz konusu iş hayatı olduğunda bayan deri iş çantaları çok uzun yıllar dayanabilmesi ve hava alabilmesi özellikleri ile diğer çantalardan ayrılarak önemli bir yer oluşturuyor.

 

 İş Hayatında Deri Çanta Seçimi

 

 İş hayatında neredeyse her gün kullanacağımız bu çantaların günlük koşuşturmalarımız da bize uyum sağlayabilmesi lazım. Öncelikle orijinal deri tercih etmeliyiz bu sayede çantanın dayanıklılığı oldukça yüksek olacaktır. Ayrıca vücudumuza da temas edeceğinden sizin için daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

 

 Dokusundan sonra çanta seçiminde en önemli faktörlerden biriside renk. Söz konusu deri çanta da renk olduğunda beyaz krem gibi açık renklerden uzak durmalı, siyah kahve gibi koyu renkler tercih etmeliyiz. Koyu renk seçimi temizlik vb. konularda pratik bir kullanım sağlayacak ve size yardımcı olacaktır.

 

 Diğer dikkat etmemiz gereken konu ise çantanın boyutu. Sahip olduğumuz işe uygun bir çanta tercih etmeliyiz. Örneğin çantanızın içine epey eşya koymanız gerekiyorsa buna uygun bir boyutta çanta tercih edin ki eşyalarınızı tıkış tıkış koymayın. Aksi halde bu yoğunluk çantanızın formunu bozacak ve deforme edecektir.

 

 Deri Çanta Nasıl Temizlenir ?

 

 Şehir hayatı ve iş hayatı kavramları birleştiğinde kirlilik kaçınılmaz bir hal alıyor. Bayan deri iş çantaları da bu kirlilikten nasibini alıyor. Deri aksesuarlar yapısı gereği temizlik aşamasında dikkat gerektiriyor. Çanta üzerindeki tozlardan fırça yardımıyla kurtulabilirsin. Büyük lekeleri ise öncesinde sabunlu su ile yıkadığınız bir bez ile temizleyebilirsiniz. Bu özenli temizliğin yanı sıra çantanızın rengini korumak için bakım spreylerinden yardım alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Karl Hakiki Deri Askılı Laptap&Evrak Çantası

Bu ürünümüz birinci sınıf dana derisi kullanılarak üretilmiştir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıy..

430,00₺
Vergiler Hariç: 430,00₺

Siyah CATHERINA Askılı Deri Çanta

Ürünümüz, birinci sınıf kuzu derisi kullanılarak üretilmişdir. Bu yüzden oldukça yumuşak bir yapıya ..

420,00₺
Vergiler Hariç: 420,00₺
Loading...
Loading...